-->

Polska wersja


1 / 4zdalne sterowanie
Urządzenie posiada możliwość pełnej regulacji parametrów spawania za pomocą pilota zdalnego sterowania lub kontroli prądu spawania za pomocą przewodowego / bezprzewodowego sterowania nożnego

PRZEWODOWE STEROWANIE NOŻNE [PLN]:      cena

zdalne sterowanie

Dane techniczne

Napięcie zasilania ~3× 400V ± 10% 50 / 60 Hz
Natężenie prądu spawania TIG [A] 5 – 350
Cykl pracy 60[%] 320[A] 100[%] 250[A]
PARAMETRY TIG
Prąd początkowy, prąd końcowytak
Pre-gaz [s] 0 – 2
Czas narastania prądu [s] 0 – 10
Czas opadania prądu [s] 0 – 10
Post-gaz [s] 0 – 10
Pulsacja tak
Prąd impulsu [A] 5 – 320
Prąd bazowy [A] 5 – 320
Szerokość impulsu [%] 5 – 95
Częstotliwość pulsu [Hz] 0,5 – 200
Przełącznik 2T/4Ttak
Zajarzenie łuku LIFT / HF
Wyjście zdalnego sterowania tak
PARAMETRY MMA
Spawanie elektrodą otuloną MMA tak
Natężenie prądu spawania MMA [A] 5 – 320
Zakres regulacji Hot Start [%] 0 – 10
Zakres regulacji Arc Force [%] 0 – 10
Napięcie biegu jałowego [V] 77,2
POZOSTAŁE
Pobór prądu [A] TIG 19 / MMA 23
Współczynnik mocy (cosφ) 0,75
Sprawność η [%] 85
Klasa izolacjiH
Stopień ochronyIP23
Waga [kg]26
Wymiary [mm]560 × 210 × 360
pobierz ulotkę Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć

Opis:

Nowoczesna, inwertorowa spawarka TIG DC skonstruowana w oparciu o tranzystory IGBT. Wysoka niezawodność urządzenia i odporność na przeciążenia zostały osiągnięte dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy podzespołów oraz inteligentnych systemów ochrony źródła.

Jest to urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o ciężkich warunkach przemysłowych. Umożliwia spawanie stali, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej, tytanu i innych spawalnych stopów w szerokim zakresie grubości materiałów. Wbudowany system sterowania MCU reaguje natychmiast na wszelkie zmiany utrzymując stabilne parametry wyjściowe, co przekłada się bezspośrednio na wysoką jakość złącza spawanego. Jest to urządzenie zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o ciężkich warunkach przemysłowych. Umożliwia spawanie stali, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej, tytanu i innych spawalnych stopów w szerokim zakresie grubości materiałów. Wbudowany system sterowania MCU reaguje natychmiast na wszelkie zmiany utrzymując stabilne parametry wyjściowe, co przekłada się bezspośrednio na wysoką jakość złącza spawanego.

Prosty w obsłudze i intuicyjny panel funkcyjny pozwala na precyzyjną kontrolę wszystkich najważniejszych parametrów spawania dla metod TIG oraz MMA. Urządzenie posiada wbudowane wsparcie zdalnego sterowania parametrami za pomocą: mikrowyłącznika w uchwycie spawalniczym, z wykorzystaniem sterowania nożnego oraz przy pomocy dedykowanego pilota zdalnego sterowania.

Model ProTIG 320PW DC wyposażony jest w zintegrowaną chłodnicę uchwytu TIG. Źródło i chłodnica, umieszczone są na specjalistycznym wózku transportowym – tworząc stabilną konstrukcję typu Tower. Istnieje możliwość zamontowania na podwoziu dużej butli z gazem osłonowym. Zestaw można w każdej chwili zdemontować np. do przeprowadzenia prac konserwacyjnych.

Przykładowe zastosowania: przemysł, prace remontowe w terenie, prace warsztatowe, konstrukcje stalowe, produkcja elementów dla przemysłu spożywczego.Wyposażenie standardowe:

Źródło ProTIG 320P DC

Przewód masowy 3m

Wężyk gazowy 1,5m

Instrukcja obsługi w języku polskim

Wyposażenie pakietu:

Źródło ProTIG 320P DC

Uchwyt TIG SPARTUS® Pro 26 4m 4B

Uchwyt elektrodowy 3m

Przewód masowy 3m

Wężyk gazowy 1,5m

Reduktor SPARTUS Ar/CO2 z rotametrem

Instrukcja obsługi w języku polskim

SPARTUS®
Easy TIG 205E Pulse DC

SPARTUS® MasterTIG 200P

SPARTUS® MasterTIG 250P

SPARTUS®
ProTIG 320P DC

SPARTUS®
ProTIG 320PW DC

Strona główna

Mapa strony